ОФК БЕОГРАД – ЧУКАРИЧКИ 0:3 (0:2)

0

Стрелци: Миросављевић у 20. минуту, Јанковић у 43. минуту и Павловић у 52. минуту.

Судија: Ђокић Ненад

Помажу му: Владимир Јовановић и Марко Димитријевић

ОФК БЕОГРАД: ЧУПИЋ, МИКИЋ, ПЛАНИЋ, РАДОВАНОВИЋ, ИГЊАТИЈЕВИЋ, ЛИШЧЕВИЋ, СТЈЕПАНОВИЋ, ЈОВАНОВИЋ, АВРАМОВСКИ, АНДРИЋ, СУБАШИЋ. ИГРАЛИ СУ ЈОШ: ГОЈКОВ, КНЕЖЕВИЋ И САВИЋ.

ЧУКАРИЧКИ: СТЕВАНОВИЋ, СТОЈКОВИЋ, БОЉЕВИЋ, ОСТОЈИЋ, АДИ, СРНИЋ, ЈАНКОВИЋ, БОЈИЋ, МАТИЋ, МИРОСАВЉЕВИЋ, ПАВЛОВИЋ.

Све је почело шансом коју је имао Миросављевић у трећем минуту, али Чупић је изванредан.
У 10. минуту Аврамовски у сарадњи са Андрићем долази у прилику за гол, покушао је луцидним потезом, али мрежа гостију мирује.
У 15. минуту Аврамовски изводи прекид, опасан по гол је био Субашић.
У 20. минуту гости праве акцију по десној страни, лопта долази до Миросављевић и Чукарички води 1:0.
У 23. минуту Стјепановић шутира преко гола, претходно је Аврамовски сјајно одиграо повратну лопту.
У 33. минуту Аврамовски поново напада, овај пут по десној страни, одлична идеја и повратна лопта креирала је шансу за Андрића који добро шутира, али голман гостију крајњим напором спроводи лопту у корнер.
У 39. минуту опет је Аврамовски на сцени, асистенција је упућена Јовановићу који из полуволеја шутира поред гола, али је загрејао дланове навијача.
Ипак након толико шанси, прилика се указала и за госте и они су успели да је искористе, након гужве у казненом простору ОФК Београда, најбоље се снашао Јанковић и гости долазе до 2:0 у 43. минуту.
Гости су боље започели и други део утакмице, јер је 3:0 било већ у 52. минуту, а стрелац је био Павловић.
Након тога гости су чували резултат, ОФК Београд је претио, а још је теже било плаво белима после другог жутог картона који је добио Микић. Романтичари су имали играча мање на терену.
Наредна прилика је видјена пред голом ОФК Београда у 75. минуту, покушао је стрелац трећег гола Павловић.
Уласком Гојкова Романтичари су добили мало на живости. Млади нападач је био у налету у 78. минуту, а још бољу прилику је имао у 90. минуту када је у сарадњи са Аврамовским створио прилику за шут, али је лопта отишла преко гола и резултат је остао непромењен.